Współpraca

 

Masz sklep stacjonarny?

     Chcesz pozyskać nowych klientów? Już dziś zarejestruj się na TaniejTu i wystaw swoje produkty. Dodatkowo za pomocą indywidualnego konta w naszym serwisie możesz zaoferować swoim klientom korzystne kody rabatowe i promocje. Ze swojej strony zapewnimy Ci łatwą i szybką obsługę zamieszczanych ogłoszeń, oraz możliwość skorzystania z naszej firmy kurierskiej  Kuriertu.pl,która dowozi klientom zakupy w dniu ich kupna.

Jesteś właścicielem sklepu internetowego?

    Zależy Ci na zwiększeniu sprzedaży? Ten portal jest właśnie dla Ciebie. Na Taniejtu możesz szybko zamieścić oferty swoich produktów, a także zaproponować swoim klientom dodatkowe kody rabatowe. Bardzo przydatną funkcją, którą przygotowaliśmy specjalnie dla osób prowadzących sprzedaż za pośrednictwem sklepów internetowych, jest możliwość przekierowania z portalu TaniejTu na stronę danego sklepu. Wystarczy kliknąć w ofertę zamieszczoną na naszej stronie, a klient zostanie przeniesiony do oferty na stronie sklepu. Rejestrując się na TaniejTu, to Ty decydujesz, który produkt chcesz zamieścić na naszym portalu i na który produkt klient otrzyma kod rabatowy lub super promocję. Nie ma więc konieczności zamieszczania wszystkich produktów wystawionych w Twoim sklepie. Współpraca z naszym portalem będzie stanowić dodatkową reklamę Twojego sklepu.

Współpraca – firmy usługowe

   Jeśli Twoja firma ma do zaoferowania wszelkiego rodzaju usługi, zarejestruj się na naszym portalu i już dziś zamieść tu swoją ofertę. Dzięki TaniejTu możesz reklamować swoją firmę poprzez wystawianie usług w promocyjnych cenach, co pozwoli pozyskać nowych klientów.

Chcesz poznać warunki współpracy z nami? W razie pytań służymy pomocą. Zadzwoń pod numer telefonu: +48 534 649 595 lub napisz do nas na adres: biuro@taniejtu.pl. Postaramy się jak najszybciej udzielić Ci odpowiedzi.