Współpraca

 

Masz sklep stacjonarny?

Chcesz pozyskać nowych klientów? Już dziś zarejestruj się na taniejtu.pli wystaw swoje produkty. Dodatkowo za pomocą indywidualnego konta w naszym serwisie możesz tworzyć kampanie reklamowe, proponując swoim klientom korzystne kody rabatowe i promocje.Z naszej strony oferujemy:-bezpłatne wprowadzenie produktów do serwisu przez naszego przedstawiciela-bezpłatne szkolenie obsługi serwisu-bezpłatne wszystkie kategorie-bezpłatne stworzenie kategorii specjalnie pod Twoją działalność-nieograniczoną ilość ogłoszeń-korzystanie z usług naszej firmy kuriertu.pl, która dostarczy Państwa produkty do klienta tego samego dnia, już za 2,50zł brutto/30kg-wprowadzenie nowych usług "sprzedaż na telefon" lub "negocjacja ceny" co pozwoli pozyskać bardziej wymagających klientów-opiekę naszych specjalistów

 

Jesteś właścicielem sklepu internetowego?

Zależy Ci na zwiększeniu sprzedaży? Ten portal jest właśnie dla Ciebie. Na TaniejTu możesz szybko zamieścić oferty swoich produktów, a także zaproponować swoim klientom dodatkowe kody rabatowe. Bardzo przydatną funkcją, którą przygotowaliśmy specjalnie dla osób prowadzących sprzedaż za pośrednictwem sklepów internetowych, jest możliwość przekierowania z portalu TaniejTu na stronę własnego sklepu lub na Allegro,Ceneo czy Facebook. Wystarczy kliknąć w ofertę zamieszczoną na naszej stronie, a klient zostanie przeniesiony do oferty na stronie sklepu. Rejestrując się na TaniejTu to Ty decydujesz, który produkt chcesz zamieścić na naszym portalu i na który produkt klient otrzyma kod rabatowy lub super promocję. Nie ma więc konieczności zamieszczania wszystkich produktów wystawionych w Twoim sklepie. Współpraca z naszym portalem pozwoli być szybciej "odnalezionym" z pośród wielu ofert konkurencji,co będzie stanowić dodatkową reklamę Twojego sklepu. Nasza firma nie pobiera opłat za przeniesienia lub prowizji od sprzedaży. Jeżeli masz sklep internetowy w Olsztynie i chcesz sprzedawać lokalnie,zachęcamy do korzystania z usług naszej firmy transportowejkuriertu.pl.

 

Poczta upominkowa

Stworzona dla klientów którzy chcą zrobić dla swoich znajomym niespodziankę! Dlatego jak prowadzisz sklep z upominkami,gadżetami,zabawkami,drogerię lub kwiaciarnię zapraszamy do współpracy. Nasza własna firma transportowakuriertudostarczy zamówione produkty w promocyjnej cenie 2,50 zł / 30 kg. Dzięki nowej usłudze pozyskasz większą ilość klientów oraz wyróżnisz się z pośród olsztyńskiej konkurencji.

 

Smacznie i przyjemnie

Jesteś właścicielem restauracji,pizzerii lub cukierni?Kategoria SMACZNIE I PRZYJEMNIE jest właśnie dla Ciebie.Pokaż swoje menu,danie dnia,atrakcję wieczoru lub słodkości.Pozyskasz klientów którzy będą do Ciebie wracać i polecać swoim znajomym.Możesz również promować swój e-sklep lub stronę.

 

Świadczysz usługi?

Prowadząc usługi największą trudnością jest dotrzeć do klienta ze swoją ofertą lub promocją. Najszybszym i najtańszym rozwiązaniem tego problemu będzie współpraca z Nami. Dajemy dużo bezpłatnych funkcji jak tworzenie kampanii reklamowych,nieograniczoną ilość ogłoszeń jak również rozwożenie Waszych ulotek.A w przypadku gdy nie znajdziecie w serwisie kategorii która odpowiadałaby Waszym potrzebom,stworzymy ją specjalnie dla Was(oczywiście bezpłatnie).Zarejestruj swoją firmę i zacznij zarabiać więcej!

Chcesz poznać warunki współpracy z nami? W razie pytań służymy pomocą. Zadzwoń pod numer telefonu: +48 534 649 595 lub napisz do nas na adres: biuro@taniejtu.pl